Posadzki z kamienia

Podłoga kamienna to inwestycja na długie lata. Należy więc starannie dobierać materiały, z których będzie ona wykonana. Klimat budynku z pewnością ma wpływ na dobór kamienia oraz jego kolorystykę. Faktura, tonacja barw, wzornictwo oraz rodzaj materiału, będą miały istotny wpływ nie tylko na wygląd posadzki, ale również na styl całego pomieszczenia.

Posadzka to pierwsza rzecz, jaką widzimy wchodząc do pomieszczenia. Jej walory estetyczne są więc niezwykle istotne. Kamienie szlachetne wyróżniają się bogatą gamą odcieni oraz kolorów, wśród których można znaleźć ich niespotykane odmiany o nieszablonowych wzorach. Posadzka kamienna, skomponowana ze starannie wyszukanych materiałów oraz kreatywnie zestawionych barw i faktur, z pewnością będzie zachwycać domowników oraz gości.

Zgodnie z oczekiwaniami klientów, nasza firma Danstone koło Warszawy, przygotowała szeroki wyborów materiałów na posadzki z kamienia.

Szczególnie polecamy materiały naturalne, takie jak granit, marmur, trawertyn. W budowie posadzek znajdują zastosowanie również sztucznie wytwarzane konglomeraty kamienne. Godnym uwagi surowcem jest granit. Dzięki swojej wysokiej odporności na uszkodzenia oraz charakterystycznej niskiej ścieralności, posadzka granitowa jest niezwykle trwała oraz praktyczna.

Posadzka kamienna to doskonałe rozwiązanie w kuchni, salonie, na holu oraz w łazience. Nierzadko, posadzki granitowe oraz marmurowe spotykane są również w wielu warszawskich instytucjach publicznych, takich jak urzędy, banki oraz zakłady ubezpieczeń. Różne odcienie marmuru oraz granitu można również spotkać w centrach handlowych, luksusowych butikach, salonach. Posadzki marmurowe od lat kojarzone są niezmiennie z prestiżem oraz ekskluzywnością. Dlatego też, są częstym materiałem wykończeniowym w domach oraz wszystkich miejscach, gdzie warto podkreślić wysoką jakość.

Zapraszamy klientów z Warszawy i okolic do zapoznania się z naszym bogatym asortymentem.
Jeśli interesują Państwa posadzki dedykowane dużym powierzchniom, zachęcamy do sprawdzenia posadzek wielkoformatowych.

keyboard_arrow_up