Silestone

logo-silestone

25 lat gwarancji na materiał !

 Nasza firma jest autoryzowanym wykonawcą materiałów Silestone

Silestone® to konglomerat kwarcowy powstały z kombinacji kwarcu (94%) oraz spoiwa - żywicy poliestrowej o doskonałych właściwościach fizyko-chemicznych. Taki skład pozwala na tworzenie różnorodnych form, zapewnia wyjątkową twardość i wytrzymałość oraz daje możliwość powielania wzorów i kolorów. Ma to szczególne znaczenie przy planowaniu aranżacji wnętrz - od blatów kuchennych aż po najbardziej awangardowe projekty obiektów użyteczności publicznej.

Silestone to pierwszy i jedyny materiał kwarcowy z antybakteryjną ochroną, nadającą mu właściwości higieniczne unikalne na rynku.

Szeroka gama kolorystyczna i niespotykana w naturze głębia koloru wybiega daleko poza możliwości naturalnych kamieni

Do zastosowania na blaty kuchenne dostępne są płyty Silestone® o wymiarach sięgających aż do 304 cm x 138 cm i 327 cm x 161 cm * w trzech grubościach: 12, 20 i 30 mm.

Dzięki szerokiej sieci dystrybucji Cosentino, wiodącą markę Silestone® można znaleźć w każdym miejscu na świecie.

Silestone to jedyna marka, która w swoich produktach stosuje system ochrony bakteriostatycznej. System ochrony zawarty jest w całej strukturze materiału w wyniku zastosowania technologii umożliwiającej kontrolowane uwalnianie jonów srebra, który zapobiega rozprzestrzenianiu się wielu bakterii.

Zatem blaty Silestone zastosowane w kuchni i łazience oferują dodatkowe
bezpieczeństwo i spokój w Państwa domu.

zdjęcie  dziecko ochrona antybaktryjna z ochroną bez ochrony
keyboard_arrow_up