Schody wewnętrzne | Danstone Warszawa

Schody wewnętrzne są niezwykle istotnym elementem wystroju wnętrza w domach jednorodzinnych oraz miejscach publicznych – różnego rodzaju instytucjach, urzędach, kompleksach handlowo-usługowych. W związku z tym, warto starannie zaplanować ich wygląd oraz przestrzeń do ich budowania. Prace koncepcyjne należy rozpocząć od zastanowienia się nad ich funkcjonalnością oraz zbadaniem potrzeb i oczekiwań wszystkich domowników. Najczęstszymi kamieniami z jakich robione są schody wewnętrzne jest granit oraz marmur.

Schody wewnętrzna z kamienia

Kamień jest znacznie bardziej odporny i wytrzymały niż drewno, dlatego też schody wewnętrzne wykonane z kamienia wyróżniają się dłuższą żywotnością. Podobnie jednak jak inne materiały, kamień przed użytkowaniem należy zaimpregnować, aby był odporny na ścieranie oraz zaplamienia. Schody z kamieniasą bardzo praktyczne na co dzień oraz łatwe w codziennej pielęgnacji, ponieważ wystarczy je czyścić ciepłą wodą ewentualnie z dodatkiem płynu do podłóg. Ponadto, charakteryzują się nieocenionymi walorami estetycznymi. Schody z kamienia są ponadczasowe i eleganckie, a barwę kamienia można łatwo dobrać do stylu i kolorystyki wnętrza.

Schody wewnętrzne z granitu i marmuru

Schody wewnętrzne z materiałów granitowych i marmurowych cieszą się szczególnie dużym zainteresowaniem. Wiąże się to z faktem, że zarówno granit, jak i marmur to surowce wytrzymałe, o eleganckiej prezencji. Nasza firma Danstone z siedzibą koło Warszawy wykonuje na zamówienie schody wewnętrzne z kamienia naturalnego: granitu, marmuru oraz trawertynu. Schody mogą być wykonane w pełni z tych surowców, albo połączone z metalem, szkłem, drewnem. Oferujemy pełen zakres usług oraz profesjonalne i kompleksowe wykonanie całej realizacji. Wykonujemy m.in. schody wewnętrzne proste, kręte (spiralne), zabiegowe, trójbiegowe, policzkowe oraz schody zewnętrzne. Jeśli chcą Państwo zasięgnąć informacji na temat naszych usług i realizacji, zapraszamy do kontaktowania się z biurem Danstone koło Warszawy. 

keyboard_arrow_up